TL Legacy Güvenilir mi ?

TL Legacy Güvenilir mi ?

TL Legacy kullanan var mı ? Güvenilir mi ?
Minecraft oynayanlar ve tl legacy yükleyenler sorun yaşadılar mı, bende yüklemeyi düşünüyorum ama virüs mü var içinde güvenilir mi değil mi emin olamadım.

Bu konuda tavsiyeleriniz nedir ?

Misafir tarafından tarihinde soruldu.
Bu tarz 3. parti uygulamaları maalesef kesin güvenli veya virüslü değildir demek mümkün değil.

Virüslü olmayabilir fakat içerisinde risk oluşturacak, farklı amaçlara hizmet edecek zararlı yazılım veya kod betikleri barındırıyor olabilir.
Misafir tarafından tarihinde cevaplandı.
Kardeş hiç beli olmuyor.Bundan önce TLouncher içinde aynı konu tartışılıyordu.
Virüslü değil dediler sonra virüslü dediler ne olacağı beli olmuyor.
Riske girmeyin bence.
Misafir tarafından tarihinde cevaplandı.
"TL Legacy" veya herhangi bir Minecraft sunucusunun güvenilirliği, sunucunun işletme politikalarına, yöneticilerinin ve moderatörlerinin güvenilirliğine ve oyuncu topluluğunun deneyimlerine bağlı olacaktır.

Bir Minecraft sunucusunun güvenilir olup olmadığını belirlemek için şu faktörleri göz önünde bulundurabilirsiniz:

Topluluk: Sunucunun topluluğu, aktif oyuncuların sayısı ve topluluk üyelerinin birbirleriyle nasıl etkileşimde bulunduğu gibi faktörler, sunucunun güvenilirliği hakkında bir fikir verebilir.

Yönetim Ekibi: Sunucunun yönetim ekibi ve moderatörleri, kuralları uygulama konusunda tutarlılık göstermeli ve oyuncuların deneyimini iyileştirmek için çalışmalıdır.

Güvenlik Önlemleri: Sunucunun güvenlik önlemleri, oyuncu verilerini koruma, dolandırıcılığı önleme ve hile kullanımını engelleme gibi konuları ele almalıdır.

Uptime ve Performans: Sunucunun sürekli çevrimiçi olması ve iyi performans göstermesi, güvenilir bir deneyim sağladığını gösterebilir.

Bu faktörleri değerlendirerek ve oyuncu topluluğunun deneyimlerini araştırarak, Minecraft Lt Legacy sunucusunun güvenilirliği hakkında daha iyi bir fikir edinebilirsiniz. Ayrıca, sunucunun web sitesini veya forumlarını inceleyerek, yönetim ekibiyle iletişime geçerek veya oyuncu topluluğuyla etkileşimde bulunarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
Misafir tarafından tarihinde cevaplandı.
T Launcher kullandım daha önce onada virüslü diyorlardı ben virüs vs. denek gelmedim görmedim.Herhangi bir sorunda yaşamadım.

TL Legacy kullanıyorum şu an herhangi bir sorun yok, kullanabilirsiniz.

Forumlarda millet bilip bilmeden sallamış yok online virüs taramada virüs çıktı bilmem ne...
Virüs den anlamayan anlamayan adam bile online taramalarda gördüğü sonuçların ne anlama gelmediğini bilmeden virüs var diye yaftalamış.
Bir çok online virus tarama sitesinden bende taratım ve sonuçların hepsi "false positive" bu virüs demek değil!!!!
Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Misafir tarafından tarihinde cevaplandı.
soru sor
Lütfen bekleyin sayfa yükleniyor ...